Trikem Protein Complex pärmilisand

Trikem Protein Complex pärmilisand
Trikem Protein Complex pärmilisand
Tootja: Trikem
Saadavus: Tellimine 10 tööpäeva
Hind: 27.00€

Võimalikud valikud


* Suurus:


   - VÕI -   

Kõrge konsentratsiooniga prebiootiline proteiini lisand.

Põhineb unikaalsel fermenteeritud pärmi kiudude segu baasil. Rohke valgu ja optimaalne aminohapete tasakaal aitab kaasa hobuste lihaste heale arengule. Proteiinikompleks pakub õrna, tärklist mittesisaldavat energiat, kus kiudainete ja pärmikultuuri prebiootiline toime parandab soolestiku mikrofloora tasakaalu ja aitab kaasa toitainete paremale imendumisele. Põhineb nisul, mis on kääritatud protsessis, kus eemaldatakse tärklis ja tekib pärm. See annab kõrge proteiini sisalduse ja unikaalse pärmikultuuri, mis sisaldab rohkesti looduslikke toitaineid. Sobilik kasutada lisandina proteiinivaeses ratsioonis, samuti noortel-ja võistlushobustel. Soovitatav kasutada koos Energy Pro Balance lisandiga, et saavutada õrn, tärklisevaene ratsioon, mis optimeerib hobuse looduslikku toitainete omastamist ja soolefunktsioone. Kombineerituna hea koresöödaga saavutad nii parima tulemuse kontrollitud energiaks ja maksimaalseks jõudluseks ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta maole ja sooltele. 

Söötmisjuhis: kuni 500 gr päevas suurele hobusele, alustada 100 gr-st ning suurendada kogust mitme nädala jooksul 
Koostis 1 kg kohta:
energia 8,9 MJ, kuivaine 94%, seeduv valk 248 gr, tärklis/suhkur 
<1%, lüsiin 14,0 g, kaltsium 8,1 g, fosfor 7,4 g, magneesium 2,6 g, naatrium 4,0 gr, tsink 340 mg, seleen 0,5 mg, Vitamiin E 470 mg

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

 


Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: proteiin, pärm,