Plaqueoff toidulisand hammastele

12,90 39,90 

Clear
Size Chart
Sku: 7G0A-5

PlaqueOff® Animal on rahvusvaheliselt patenteeritud toode, mis võitleb hambakivi ja hambakatuga hammaste pinnal ja vähendab bakteriaalset survet. PlaqueOff® Animali toimeaine on naturaalne taimne merevetika D1070 ekstrakt. PlaqueOff® Animalil ei ole lokaalset mõju, see toimib süsteemselt. Toidu seedumisel imenduvad komponendid verre, seejärel eritub sülge ühend, mis hoiab ära hambakatu kogunemist hammastele. On teada, et sülje koostis võib aidata tõrjuda hambakivi ja hambakattu moodustavaid baktereid. Kliinilised uuringud inimestel on näidanud, et ainete kogunemine hambaemailile on vähenenud kuni 88% ja hambakivi on kas täiesti kadunud või muutunud väga poorseks ja kergesti eemaldatavaks. Humaanuuringutel on tulemused olnud märgatavad isegi juba 4-8 nädala pärast ja need on regulaarsel kasutamisel paranenud. PlaqueOff® Animali tuleks kasutada iga päev. Euroopa patent nr. 1328285B1 Globaalne patent kinnitamisel.
Kasutamine: koerad kuni 10 kg ja kassid: ½ -1 lusikatäis* päevas; koerad 10-25 kg: 1-2 lusikatäit päevas; koerad üle 25 kg: 2 lusikatäit päevas .0,05 ml mõõtelusikas on tootega kaasas. Alustage väiksema doosiga, et loom maitsega harjuks. Seejärel suurendage kogust soovitatava doosini. Segage toiduga või raputage selle peale. Kõik koerad on erinevad ja mõnikord võib soovitatav doos olla liiga väike. Kui kahe kuu jooksul mingit mõju märgata ei ole, võite kogust suurendada. Kui tulemused ilmnevad, vähendage kogus taas tavadoosini. Teadaolevaid kõrvatoimeid ei ole, kuigi mõnel loomal võib tekkida kerge kõhulahtisus. Sel juhul vähendage lihtsalt doosi ja siis suurendage see järk-järgult tavaliseni. Ette on tulnud mõningaid allergilisi reaktsioone nagu sügelemine, ekseem jne. Selle põhjuseks on allergia merevetikate vastu. Halva hingeõhu ja hambakivi vähenemise kiirus on loomadel erinev.
Koostis: naturaalne taime element D1070 merevetikas, koosneb: polüsahhariidid 52%, mineraalained ja mikroelemendid 22%, valgud kõikide aminohapetega 6%, kiud 6%, oomega-3 rasvhapped 2%, tuhk 17%. Sisaldab naturaalset joodi. 1 mõõtelusikatäis PlaqueOff Animali sisaldab umbes 0,2 mg joodi. Suhkrut, säilitus- ja värvaineid ei ole lisatud. Registreeritud Rootsi Põllumajandusministeeriumis. Merevetikas D1070 on kinnitatud WHO (United Nations World Health Organisation), FDA (U.S. Food and Drug Administration) ja FAO (Food and Agriculture Organisation of the United Nations) poolt kui GRAS (Generally Recognised As Safe ? üldiselt ohutu). Säilitamine Hoida toatemperatuuril kuivas ja lastele kättesaamatus kohas. Avatud toode tuleks ära kasutada 24 kuu jooksul

Mõõtmed 5 × 10 × 20 cm
Valik

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Plaqueoff toidulisand hammastele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

You can add the content for product
Back to Top
Plaqueoff toidulisand hammastele
Plaqueoff toidulisand hammastele

12,90 39,90