Ever Clean kassiliiv Litterfree Paws

16,90 23,90 

Clear
Size Chart
Sku: K53006
Categories:
99,9% tolmuvaba, suurte graanulitega hästi paakuv kassiliiv, millega on kassi käpad kuni 3x puhtamad. Ideaalne kassipoegadele ja pikakarvalistele kassidele. Unikaalse aktiivsöe tehnoloogiaga, mis lukustab lõhna, mitte ei maskeeri seda. Ülimalt hea imamisvõimega ja käppadega aktiveeritavate lõhnamolekulidega, mis vabastavad värsket, kerget lõhna iga kord kui liivakasti kasutatakse.
  • Ever Clean on kõrgkvaliteetne liiv ning tema peamiseks eripäraks võrreldes teiste liivadega on märgatavalt suurem vedeliku imamis- ja paakumisvõime. Tänu heale paakumisele on  liiva kulu  ja ebameeldiva lõhna teke võrreldes teiste paakuvate liivadega väiksem.
  • Ever Clean kassiliiv on number 1 paakuvatest kassiliivadest Ameerikas ja Lääne-Euroopas.
  • Ever Clean paakuv kassiliiv aitab vältida vedelike kontakti liivakasti põhjaga, kus see võib laguneda ja tekitada halba lõhna.
  • Ever Clean kassiliiv on valmistatud parimatest looduslikest mineraalidest ja savist. Liivas on kasutatud kõige puhtamaid ja kvaliteetsemaid koostisosi. Liiv sisaldab: betoniitsavi, aktiivsüsi/ antratsiit ja boraat. Mõned tooted sisaldavad ka aroomaineid : tseoliit kristalle.
  • Ever Clean kassiliiva valmistamisel on kasutatud patenteeritud koostisega savi ja süsinikmonooksiidi.
EVER CLEAN KASSILIIV ON:
  • Allergiat mittetekitav
  • Mõeldud nii kassidele kui kassipoegadele
  • Tolmuvaba 99,9%
  • Ökonoomne – 1 L Ever Clean kassiliiva imab üle 5 l vedelikku
  • Ökonoomne – 6 L Ever Clean kassiliivast jagub kuni 2 kuuks                       
Kasutusjuhend:
1. Liivakasti täitmine: täida liivakast vähemalt 5-7 cm paksuse Ever Clean kassiliivaga. Esimesel korral läheb keskmisesuurusega liivakasti ligikaudu 3,5 kg Ever Clean kassiliiva.   
2. Puhastamine: eemaldage regulaarselt kord päevas liivakastist paakunud tükid ja visake need prügikasti. Nii on teie kassi liivakast alati puhas. Ärge visake paakunud kassiliiva kanalisatsiooni.
3. Liiva lisamine: peale igakordset liiva puhastamist paakunud tükkidest veendu, et liivakihi paksus oleks vähemalt 5 cm. Vajadusel lisa liiva juurde. 5 cm liivakihi paksus hoiab ära vedelike kontakti liivakasti põhjaga, kus ta võib laiali valguda ja sellega seoses suurendada liivakulu.
Kaal -
Mõõtmed -
Valik

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ever Clean kassiliiv Litterfree Paws”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

You can add the content for product
Back to Top
Ever Clean kassiliiv Litterfree Paws
Ever Clean kassiliiv Litterfree Paws

16,90 23,90