Canosept rahustav sprei koertele

17,90 

Size Chart
Tootekood: H250671
Kategooriad:
Sildid:

Canosept Home Comfort rahustav sprei aitab koduses keskkonnas ja transpordi ajal kontrolli all hoida ja vähendada teie koera soovimatut käitumist (nt agressiivne käitumine, puhtuse mittehoidmine, ülemäärane haukumine ja urisemine, mööbli kratsimine jne).Stress on normaalne keha reaktsioon, mida kutsuvad koertel tihti esile välised tegurid. Kui see olukord kestab liiga kaua või on liiga intensiivne, võib see põhjustada ebamugavust ja vaevuseid nagu käitumisprobleemid, neuroosid või depressioon. Koertele võib põhjustada stressi igasugune piirav või ärevust tekitav olukord (nt transport reisimise ajal või loomaarsti juurde minnes, ilutulestik, äikesetormid jne). Stressifaktoriteks võivad olla ka müra, ekstreemsed lõhnad, muutused harjumuspärases keskkonnas läbi selle eemaldamise või uuendamise, loomahotellides viibimine või uued pereliikmed.
Stressi tekitavad sageli sotsiaalsed puudused: Liiga kõrged omanikupoolsed ootused ja surve soorituste osas; ärevus, viha ja konfliktid majapidamises või sage üksindus. Paljudele koertele võib lisastressi põhjustada ka füüsilise ja vaimse tegevuse puudumisest tingitud igavus ja stimulatsiooni puudus.
Kasutusjuhend:

Kasutamisjuhis:
Pihustage mõjutatud alasid (koera pesa, koera tekk, näritavad asjad) Canosept Home Comfort spreiga 10 cm kauguselt. Kasutamist peaks kordama igapäevaselt, et saavutada soovitud efekt jäädavalt. Transpordipuuri iga nurka, põrandat ja lage peaks seespidiselt pritsima loomaarsti visiidiks või reisimiseks.
Soovitame kasutada rahustavat spreid kombinatsioonis Canosept Home Comfort kaelarihmaga.

Koostisosad: sisaldab palderjani ja lavendlit.

Pakend: 100 ml

Mõõtmed 5 × 5 × 5 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Canosept rahustav sprei koertele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sixteen + 10 =

You can add the content for product
Back to Top
Canosept rahustav sprei
Canosept rahustav sprei koertele

17,90