Bioiberica Condrovet Force liigesetabletid kassidele, 45 tk

24,90 

Size Chart
Sku: 7E0V-9
Categories:

Condrovet Force HA kapslid kassidele. Liigeste funktsiooni toetav täiendsööt kassidele. Kondroitiinsulfaat ja glükosamiin on kõhre maatriksi peamisteks komponentideks ja aitavad säilitada ja toetada liigese funktsiooni ja liikuvust. Mobilee® aitab tänu hüaluroonhappe sisaldusele toetada sünoviaalvedeliku seisundi säilitamist, mis on vajalik liigese liikuvuse paremaks taastamiseks. Natiivne tüüp II kollageen b2Cool® vähendab liigese endogeense kollageeni hävimist.
Koostis (1 kapsli kohta): glükosamiinvesinikkloriid (>99% puhtusega) 120 mg, kondroitiinsulfaat (100% puhtusega) 95 mg, želatiin, hüaluroonhape (mobilee®) 4 mg, magneesiumstearaat, tüüp II kollageen (b2cool®) 1,1 mg.
Lisatud söödalisandid (1 kapsli kohta): mangaansulfaat monohüdraat 3 mg. Värvaine E-171.
Analüütiline koostis: toorproteiin 21,35%, toorkiud 21,96%, tuhk 6,53%, toorrasv 1,11%, vesinikkloriidis lahustumatu tuhk 0,32%.
Kasutamine: manustada üks kord päevas 6 nädala jooksul vastavalt kehakaalule. Kassid <5 kg 1 kapsel, >5 kg 2 kapslit päevas. Kui soovitud tulemus on saavutatud, siis võib peale esialgset manustamisperioodi (6 nädalat) doosi vähendada poole võrra või manustada üle päeva. Doosi võib suurendada vastavalt kassi vajadusele või veterinaari ettekirjutusel. Kapsel avada ning segada pulber söögi sisse. Kui kassid söövad kuivtoitu, siis peaks seda eelnevalt veidi niisutama, et pulber kleepuks paremini toidule. Pulbrit võib vajadusel segada ka vähese koguse veega või vedela toiduga. Hoida jahedas, otsese päikesevalguse eest kaitstuna. 

Mõõtmed 12 × 36 × 60 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bioiberica Condrovet Force liigesetabletid kassidele, 45 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

You can add the content for product
Back to Top
Bioiberica Condrovet Force liigesetabletid kassidele, 45 tk
Bioiberica Condrovet Force liigesetabletid kassidele, 45 tk

24,90