Trikem Elektrolüüt

Trikem Elektrolüüt
Tootja: Trikem
Saadavus: Laos
Hind: 24.00€

Võimalikud valikud


* Valik:   - VÕI -   

Taastab soolade tasakaalu higistamisel.

Hobune võib kaitada 10-15 liitrid vedelikku tunnis treeningu ajal. Andes vaid vett asenduseks võib see võtta kuni neli päeva, et taastada kaotatud soolade kogus. Elektrolüütide lisamine aitab hobusel kiiremingi taastuda ja paremaid tulemusi saavutada. Trikemi elektrolüüdid põhinevad soola tasakaalu asendamisel peamiselt naatriumkloriidil, aga ka teistel naatriumiühenditel, mida hobune vajab vedelikukaotusel. Naatriumipuudus võib blokeerida loomulikku janu reflexi, mis muudab kompenseerimise raskemaks. Et suurendada elektrolüüdi maitsvust on lisatud glükoosi. 
Elektrolüütide puudus võib põhjustada dehüdratsiooni, jõudluse langust, kehva hapniku transporti ja lihaskrampe. Anna elektrolüüte hobusele peale trenni kui ta on higistanud. Elektrolüüte ei saa anda ennetavalt, kuna keha ei talleta neid. Parim on anda elektrolüüti segatuna veega, kuid kui hobune ei joo piisavalt kiiresti, siis on täiesti sobilik lisada see söödale.

Söötmisjuhis: 50 ml päevas kerges töös. 100 ml päevas intensiivses trennis ja rohke higistamisega. Segada söödaga või lahustada 10 liitris vees.

Koostis 100 ml kohta: naatrium 10 gr, naatriumvesinikkarbonaat 55 mg, naatriumtsitraat, magneesiumsulfaat, glükoos

NB! Laos on 1,5 kg kotid. 5 kg ettetellimisel 14 päeva. 
 

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: