Trikem C-vitamiin, 500 gr

Trikem C-vitamiin, 500 gr
Tootja: Trikem
Saadavus: Tellimine 10 tööpäeva
Hind: 35.90€
   - VÕI -   

100% puhas askorbiinhape

Sisaldab vaid 100% askorbiinhapet, mis on vajalik treeningus olevatele hobustele. Kuigi hobune ise saab luua C-vitamiini, kinnitavad mitmed uuringud, et treeningus olevatele hobustele lisandi anmidne on kasulik ja parandab kehas toimuvaid protsesse. 
Raskes töös hobused tarbivad rohkem kõiki toitaineid ja profesionaalid kasutavad sageli lisaks C-vitamiini lisandeid. Sunshine Tour ratsavõistlustel tehtud uuringus MSM-ga näitas see märkimisväärset efektiivsuse tõusu kombinatsioonis C-vitamiiniga. Aastate jooksul on paljud katsed väitnud, et C-vitamiin on oluline liigestele.

Söötmisjuhis: 15-30 ml päevas (=50 g) suurele hobusele (550 gr).    

 

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: liigesed, võimekus,