Höveler Equinova® Isotonic, 2 kg

Höveler Equinova® Isotonic, 2 kg
Höveler Equinova® Isotonic, 2 kg
Tootja: Höveler
Saadavus: Tellimine 7 tööpäeva
Hind: 45.90€
   - VÕI -   

Taastab elektrolüütide tasakaalu higistamisel ning suurenenud treeningkoormusel. 

Elektrolüüdid säilitavad rakkudes eluliselt olulisi protsesse.  Suure treeningkoormuse, võistluste ja palava ilmaga kaotab hobune läbi higistamise tähtsaid mineraale nagu naatrium, kaalium ja kloriid (suured hobused keskmises töös kuni 9L päevas!). Hobuse jõudlus väheneb oluliselt, kui neid puudusi ei hüvitata. 
Elektrolüütide puudus võib põhjustada dehüdratsiooni, jõudluse langust, kehva hapniku transporti ja lihaskrampe. Anna elektrolüüte hobusele peale trenni kui ta on higistanud. Elektrolüüte ei saa anda ennetavalt, kuna keha ei talleta neid. Parim on anda elektrolüüti segatuna veega, kuid kui hobune ei joo piisavalt kiiresti, siis on täiesti sobilik lisada see söödale.

Söötmisjuhis: kogused ühes päevas - ponid 30 gr, hobused kerges töös 70 gr, hobused raskes töös 100 gr.

Koostis kohta: naatriumkloriid, nisusaadused, dikaltsiumfosfaat, magneesium aspartaatvesinikkloriid, linaseemneõli, magneesiumfumaraat, kaltsiumformiaat

Analüütiline koostis: toortuhk 62%, kaalium 11,2%, toorrasv 2%, kaltsium 1%, fosfor 0,6%, naatrium 21,8%, magneesium 0,4%

Lisaained kg kohta, toitained: 4,000 mg E-vitamiini, 75 mg rauda aminohapete kelaadina, hüdraat (E1), 130 mg tsingi aminohapete tsinkkelaadina, hüdraat (E6), 4 mg seleeni orgaanilises vormis (saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 3b8) .10)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: