Trikem Gastro

Trikem Gastro
Tootja: Trikem
Saadavus: Tellimine 10 tööpäeva
Hind: 36.00€

Võimalikud valikud


* Valik:   - VÕI -   

Kaitseb seedetrakti hobustel, kes on raskes töös või kellele manustatakse seedimist või sooltetööd mõjutavaid ravimeid. Baseerub letsitiinil, mida leidub maos ja mis koos polüsahhariididega moodustavad efektiivse barjäär geeli, et kaitsta limaskesti maohappe eest. Letsitiin aitab ka parandada toitainete imendumist ning söödast saadava energia paremat kasutamist. 
65% treeningus olevatest hobustel ja umbes 90% võidusõidu hobustel on haavanditele sarnanevad kahjustused mao limaskestal . Probleem, mida võivad põhjustada tärkliserikas sööt, stress, keskonna muutused jne. Maoärrituse sümptomiteks võivad olla kehv konditsioon, hobuse rahutus enne söömist, halb tuju, kehv jõudlus jne. 
Trikem Gastro aitab kaitsta mao limaskesta agressiivse maohappe eest. 

Söötmisjuhis: 60 ml päevas (50 gr) suurele hobusele (550 kg). Kahekordista annust esimese 10 päeva jooksul kui hobusel on haavandite sümptomid. Koguseid kohandada vastavalt hobuse suurusele.

Koostis ühe annuse kohta: letsitiin 25 gr, polüsahhariid 15 gr, naatriumvesinikkarbonaat 8,5 gr, trikaltsiumfosfaat

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: seedimisele,