Trikem Glucosamine

Trikem Glucosamine
Tootja: Trikem
Saadavus: Tellimine 10 tööpäeva
Hind: 33.90€

Võimalikud valikud


* Valik:   - VÕI -   

Kergesti imenduv glükosamiinsulfaat.
Naturaalne toode, mis on valmistatud mereandidest, millel on eriti hea imendumisvõime. Glükosamiin on organismi loomulik osa ja see on seotud kõhrete moodustumisega. Lisatud mangaan soodustab uute kõhrete moodustumist. Trikemi glükosamiin imendub kergesti seedetrakstis kui glükosamiinsulfaat. Sulfaat lisab väävlit, mis on vajalik kõhrestruktuurile. Tesed glükosamiini tüübid on rohkem lahustumatud ja seetõttu on nad väiksema imendumisvõimega. 
Glükosamiin on endogeenne aine, mida leidub kõhretes, kõõlustes ja sidemets. Tugevdab hobuse liigeseid ja ennetab jäikust. Vanusega hobuse keha võime glükosamiini toota väheneb, seega on ka siis soovitatav seda juurde anna sööda kaudu.

Söötmisjuhis: 30 ml päevas (20 gr) suurele hobusele (550 kg) jagatuna vähemalt kaheks korraks. Annust kohandada vastavalt hobuse kaalule.

Koostis: dekstroos 9 gr, glükosamiinsulfaat 20 mg, puhas glükosamiin, mangaan (kelaaditud)

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: