Catago FIR-Tech valtrap koolisõidu

Catago FIR-Tech valtrap koolisõidu
Catago FIR-Tech valtrap koolisõidu Catago FIR-Tech valtrap koolisõidu Catago FIR-Tech valtrap koolisõidu Catago FIR-Tech valtrap koolisõidu Catago FIR-Tech valtrap koolisõidu
Tootja: Catago
Saadavus: Tellimine 10 tööpäeva
Hind: 82.90€

Võimalikud valikud


* Suurus:* Värvid:

   - VÕI -   

Catago FIR-Tech Healing valtrap on valmistatud Syntermax fiberfillist ning voodermaterjal sisaldab keraamilisi osakesi, mis omavad topeltfunktsionaalse toimega. Spetsiaalselt väljatöötatud keraamiline materjal peegeldab ja teisendab hobuse kehasoojuse elektromagnetiliseks infrapuna kiirguseks, mis tungib kudedesse ja laiendab veresooni. Tulemuseks on selja lihaskonna suurenenud elastsus ja hobuse liikuvuse paranemine. Valikus nii üld-kui koolisõidu valtrap.

Catago FIR-Tech tooted: 

  • Suurendavad hobuse heaolu ning vähendavad taastumisaega
  • Toodetes sisalduv keraamiline materjal peegeldab kehasoojust
  • Tõstavad hapniku sisaldust veres
  • Parandavad vereringet
  • Aktiveerivad rakke
  • Vähendavad pingeid, valu ja põletikke
  • Parandavad kõõluste ja liigeste funktsioone
  • Leevendavad lihaspingeid ja aitavad ennetada vigastusi

Kvaliteetne terapeutiline tootesari, mis parandab sinu hobuse heaolu ja taastumist, aitab ennetada vigastusi ning leevendada lihaspingeid ja valusaid liigeseid. Samuti sobivad tooted nii vanade kui uute vigastuste raviks. Ideaalsed kõõluste-ja liigesteprobleemidega hobustele ning vanematele hobustele. Voodermaterjal sisaldab keraamilisi osakeski ja Synthermax fiberfilli mis annavad FIR-Tech toodetele kõrgetasemelise topeltfunktsionaalse toime, mis soojendab lihaseid ja kõõluseid ning muudab tooted sobilikuks kasutamiseks enne ja pärast kopliskäimist, treeningut ja võistlust. Spetsiaalselt väljatöödatud keraamiline materjal peegeldab ja teisendab hobuse kehasoojuse elektromagnetiliseks infrapuna kiirguseks, mis tungib kudedesse ja laiendab veresooni.  Soojuskiirgus parandab vereringet ja suurendab hapnikuvarustust kudedsse, vähendades seeläbi pingeid, valusid ja põletikke. Samuti paranevad kõõluste ja liigeste funktsioonid. FIR-Tech Healing tooteid saab kasutada ja pesta korduvalt, ilma, et materjal kaotaks oma mõju. 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: valtrap,