Catago FIR-Tech õuetekk, 300 gr

Catago FIR-Tech õuetekk, 300 gr
Catago FIR-Tech õuetekk, 300 gr Catago FIR-Tech õuetekk, 300 gr
Tootja: Catago
Saadavus: Tellimine 10 tööpäeva
Hind: 254.90€ 203.92€

Võimalikud valikud


* Suurus:* Valik:   - VÕI -   

Soovid anda oma hobusele parimat? Siis on Catago FIR-Tech Healing tekk parim valik. See tekk on loodud eesmärgiga pakkkuda sinu hobusele maksimum mugavust, samas kattes kõik kehaosad, mis vajavad kaitset ilma eest igas situatsioonis. Tekil on eriti vastupidav 1680D polüester pealiskate hingavusega 5000 mvp- Lisaks on tekil teibitud õmblused ning see on tuule ja veekindel kuni 5000 mm. Voodriks on meie populaarne Fir-Tech Healing keraamiliste osakestega materjal, mis peegeldavad hobuse kehasoojuse tagasi keha kudedesse. See tõstab hobuse heaolu, lühendab taastusperioodi, soojendab lihaseid, liigeseid ja kõõlusied. Materjal on väga pehme ja hingav. Synthermax täide hoiab hobuse soojana ka kõige külmemate ilmadega. 

Teki kaleaosa on äärmiselt mugav ning üks innovatiivsemaid turul. Kaleaosal on õhukanal mööda lakaosa, mis laseb lakal hingata ning hapnikul ringelda. See ennetab ärritust ja laka väljalangemist. Lisaks on kinnitussüsteem toodud kaela küljele, mis takistab külma õhu pääsemist teki alla ning hobuse rinnale. Teki sisemisel osal on samad omaduse nagu tekil. Kaleaosa paksus 150 gr.

Catago FIR-Tech tooted:

  • Suurendavad hobuse heaolu ning vähendavad taastumisaega
  • Toodetes sisalduv keraamiline materjal peegeldab kehasoojust
  • Tõstavad hapniku sisaldust veres
  • Parandavad vereringet
  • Aktiveerivad rakke
  • Vähendavad pingeid, valu ja põletikke
  • Parandavad kõõluste ja liigeste funktsioone
  • Leevendavad lihaspingeid ja aitavad ennetada vigastusi

Kvaliteetne terapeutiline tootesari, mis parandab sinu hobuse heaolu ja taastumist, aitab ennetada vigastusi ning leevendada lihaspingeid ja valusaid liigeseid. Samuti sobivad tooted nii vanade kui uute vigastuste raviks. Ideaalsed kõõluste-ja liigesteprobleemidega hobustele ning vanematele hobustele. Voodermaterjal sisaldab keraamilisi osakeski ja Synthermax fiberfilli mis annavad FIR-Tech toodetele kõrgetasemelise topeltfunktsionaalse toime, mis soojendab lihaseid ja kõõluseid ning muudab tooted sobilikuks kasutamiseks enne ja pärast kopliskäimist, treeningut ja võistlust. Spetsiaalselt väljatöödatud keraamiline materjal peegeldab ja teisendab hobuse kehasoojuse elektromagnetiliseks infrapuna kiirguseks, mis tungib kudedesse ja laiendab veresooni.  Soojuskiirgus parandab vereringet ja suurendab hapnikuvarustust kudedsse, vähendades seeläbi pingeid, valusid ja põletikke. Samuti paranevad kõõluste ja liigeste funktsioonid. FIR-Tech Healing tooteid saab kasutada ja pesta korduvalt, ilma, et materjal kaotaks oma mõju.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: päitsed,