05.03.2021
Posted by

Just liigesed, kõõlused ja lihased loovad kehas liikumise. Lihaste ja liigeste funktsioon ja heaolu on seetõttu peamine eeldus, et saaksime oma treeningus edukalt hakkama.

Lihased koosnevad lihaskiududest, mis on treeningu ajal stressis ja lagunevad ning seejärel ehitatakse uuesti üles suuremana ja tugevamana kui varem. Lihaskiudude taastamiseks on vaja õigeid ehitusplokke kvalitatiivsete valkude ja aminohapete kujul. Seoses lihaskiudude lagunemisega moodustuvad räbu produktid, sealhulgas piimhape. Enne lihaste uuesti pingutamist on oluline, et lihastel oleks aega taastuda ja räbu produkte eemaldada.

Koeral on suur toitumisvajadus ja hea enesetunde jaoks on vaja mitmeid erinevaid toitaineid. Enamikku neist ainetest saab koer ise toota, kuid keha enda toodang väheneb vanusega ja seetõttu võib vanem koer mõnikord vajada lisatoetust toidulisandite näol. Samuti võib noorem, töökas koer vajada toidulisandite abil tuge, et mitte tekitada liigeset tarbetut kulumist.

Koolitus on A ja O kuidas oma eesmärkidega edu saavutada. Kui treenite liiga vähe, ei muutu koer tugevamaks, kiiremaks ega tehnilisemaks. Liiga palju treenides kurnab see keha asjatult tugevalt ja treeningu kvaliteet halveneb. Oluline on hästi planeeritud treeningplaan, mis on kohandatud teie koera praegustele võimetele.

Toeta oma koera lihaseid ja liigeseid Trikemi kvaliteetsete ja ennast tõestanud toidulisanditega, et saavutada etteseatud eesmärgid ning hoida oma koera tervist.

Valiku lihaseid ja liigeseid toetavaid tooteid leiate SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

five × four =

Back to Top