Komperdell turvavest Ballistic junior

Komperdell turvavest Ballistic junior
Komperdell turvavest Ballistic junior Komperdell turvavest Ballistic junior Komperdell turvavest Ballistic junior Komperdell turvavest Ballistic junior Komperdell turvavest Ballistic junior
Tootja: Komperdell
Saadavus: Tellimine 10 tööpäeva
Hind: 99.90€

Võimalikud valikud


* Suurus:

* Värvid:
   - VÕI -   
Vestis on kombineeritud truvaliseim seljakaitse ning kaitsepaneelid rinnal ning ribide piirkonnas, kindlustades nii täisliku kaitse lapsele. Vest on kerge ja mugav kanda. Ergonoomiline lõige ja venivad vaheosad tagavad hea istuvuse ning sobituvuse kehaga. Sobilik kandmiseks ka jope või dressipluusi all.
 • Mitmekihiline ja eriti turvaline Cross6.0 seljakaitse adaptiivse topelttiheda vahuga, EN 1621-2 (vastab motovarustuse standardile)
 • Turvaliseim ja usaldusväärseim seljakaitse, mis turul saadaval (jääkenergia vaid 4.97 KN).
 • Innovatiivne mitmekihiline kaitsesüsteem koos topelttiheda vahuga reageerib kehasoojusele muutudes pehmemaks ning kohandub seeläbi ideaalselt selgrooga.
 • Lisa kaitsevahud ees ja külgede piirkonnas neelavad kergemate löökide energia.
 • Piiramatu liikumisvabadus. Kergema, ergonoomilise disainiga vest on ideaalne kandmiseks ka riiete all.
 • Üks vest, kaks disaini. Võimalik kanda mõlemat pidi - vali klassikalise või trendika värvilise disaini vahel.
 • Eest lukuga, mis muudab vesti selgapaneku ja ära võtmise lihtsaks.
 • Kehasse töödeldud lõige.
 • Kerge pesta ja hooldada.
 • Austria disain.
 • VIDEO


 
MÕÕDUD CM 116 128 140 152
Pikkus 110-120 120-130 130-140 140-152
A Rinna ümbermõõt 60-80 64-72 68-76 72-80
B Vöö ümbermõõt 54-62 58-66 62-70 66-74
 E Keha pikkus tagant 40,7 45,2 49,7 53,7

 

 
 
 
Rohkem kui 20 a. on ohutus ja kaitse olnud Komperdelli meeskonnale oluline küsimus. Tihedas koostöös mootorratta tööstusega kogusid nad olulisi teadmisi erinevatest avarii situatsioonidest ja kokkupõrke dünaamikast ning õppisid kuidas luua kõige turvalisem kaitse mis oleks ideaalselt ergonoomilise disainiga ning samas ka optimaalselt mugav kanda. Täna ei ole Komperdell tuntud vaid kui teerajaja ja trendilooja vaid on ka edukalt kehtestanud postitsiooni kui Euroopa kõige uuenduslikuma premimum klassi turvatoodete looja suusatamise/lumelaua, mootorrataste, rattaspordi ja ratsaspordi alal. Komperdelli Cross Protection süsteemid on mitmete innovatsiooni auhindade võitjad ning on hääletatud kõige turvalistemaks ja mugavamateks seljakaitsmeteks erinevates turu-uuringu testides.
 
Esimene Komperdelli turvavesti presentatsioon vastas ratsutamise standardile EN 13158:2009, tase 3 - esimese Spoga Horse Innovatsiooni auhinna võitja.
Komperdell Cross Vest - Light presentatsioon - teise Spoga Horse Innovatsiooni auhinna võitja.
 
Tänu meie saavutatud mainele, kui eksperdid turvatoodete alal, peame oma peamiseks ülesandeks oma toodete edasiarendamist, et tugevdada meie positsiooni kui kõige innovatiivsem bränd rahvusvahelisel turul.

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: